Skip to main content

Vyšel Wreckfest pro Switch

+ startovní trailer.

Domácí distributor Playman / Comgad informoval, že na náš trh právě přišla krabicová konverze pár let staré závodní hry Wreckfest pro Nintendo Switch.

Porušte pravidla, naskočte do agresivních závodů a přetáhněte své limity na hybridní konzoli s pořádnýma kárama, intenzivní akcí, a šílenou fyzikou. Tato závodní hra ve stylu demoličních derby je nacpaná vylepšeními a úpravami auta ať už se chystáte na demoliční derby přidáním zesílených nárazníků, ochranou klecí, a postranními chráničemi nebo připravujete auto na peckovej závod úpravami motoru. Každý náraz je odměněn, řiďte bezohledně nebo čistě, rozhodnutí je na vás! Nebo si do závodu vezměte školní autobus a rozdrťte své protivníky.

Startovní trailer:

Jedinečné závodní zážitky: Vzrušující závodní akce bez pravidel s jedinečnými okamžiky, kterých lze dosáhnout pouze díky realistické fyzikální simulaci. Užijte si šílené závody na vysokorychlostních okruzích, čelte totálnímu destrukčnímu šílenství na bláznivých tratích s křižovatkami a protijedoucím provozem anebo rozpoutejte demoliční chaos v arénách derby.

Úžasná auta: Naše auta jsou stará, omlácená a vyspravovaná... Styl a osobnost z nich jen srší! Od starých amerických úderníků přes živá evropská auta po zábavné asijské vozy – nic podobného v ostatních hrách nenajdete.

Významné úpravy: Změňte nejen vzhled svého auta, ale také mu vylepšete zbroj – vyztužte je těžkým železem, které vás chrání před poškozením, ale také přidává váhu, což má vliv na ovládání vozu. Upravte své auto a udělejte z něj robustní tank nebo křehkou, ale bleskově rychlou raketu – anebo cokoliv mezi tím!

Hra více hráčů: Zlikvidujte kamarády online a otestujte limity závodění, zatímco budete usilovat o titul demoličního mistra!

Náročné režimy: Užijte si nesmírnou zábavu s kombajny, sekačkami na trávu, školními autobusy, tříkolkami a spoustou dalších.

Režim kariéry: Bojujte v šampionátech, získávejte zkušenosti, odemykejte si nová vylepšení a auta a staňte se šampionem Wreckfestu všech dob!

Read this next