Skip to main content

Vyšlo DA2 DLC: Mark of the Assassin

Lstivá zlodějka a vražedkyně Tallis.

Fanoušci Dragon Age 2 se od včerejška mohou vydat na nové dobrodružství v DLC Mark of the Assassin. Rozšíření je k dispozici ke stažení na platformách Xbox 360 (Xbox LIVE), PlayStation 3 (PlayStation Network), PC a Mac za 270 Kč či 800 Microsoft nebo BioWare bodů.

Dragon Age II: Mark of the Assassin představí novou hratelnou postavu Tallis, jíž propůjčila vzhled i hlas Felicia Day, hvězda internetové fantasy scény. "V atmosféře plné zrady a intrik se hlavní hrdina Hawke setká se lstivou zlodějkou a vražedkyní Tallis, která nečekaně zasáhne ve chvíli, kdy je zákeřně přepaden. Společnými silami odrazí tlupu žoldáků a Tallis jej na oplátku požádá o pomoc při krádeži vzácné relikvie orlesiánského vévody z jeho přísně střeženého sídla poblíž Kirkwallu," píše se v popisku.

Také se uskutečnila premiéra šesté epizody seriálu Dragon Age: Redemption na kanále Machinima serveru. Felicia Day, autorka populárního webového seriálu "The Guild", a její tým znovu spojily síly při práci na seriálu Redemption, na němž se Felicia podílí autorsky, producentsky i herecky. Felicia se ujala role elfské vražedkyně Tallis, jež má poslední šanci na vykoupení, pokud se jí podaří dopadnout odpadlého qunarijského kouzelníka, který chce uvrhnout svět do zkázy.

Startovní trailer z DLC

Read this next