If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Výstava Eurogamer Expo odstartovala

Takovou Anglie ještě nezažila - videoreportáž.

Do rozlehlých prostor výstaviště Earl's Court v centru Londýna ode dneška proudí tisícihlavé davy, protože tam kolegové z britského EG pořádají velkolepé Eurogamer Expo. Prodáno bylo přes 30 tisíc vstupenek, což z něj dělá největší akci tohoto druhu ve Velké Británii (kde jsou časy ECTS?) a mnohem větší než loňský ročník.

Veřejnost má na EG Expo vůbec první šanci vyzkoušet si hratelné verze Skyrim, Counter-Strike: Global Offensive, Batman: Arkham City, RAGE, Star Wars: The Old Republic, Mass Effect 3, Uncharted 3, Modern Warfare 3, Ghost Recon: Future Soldier, Saints Row The Third a všechny ostatní důležité hry, které teprve vyjdou. EG Expo je podporována všemi významnými vydavateli, kteří si tam zarezerovavali prostory či reklamní plochy.

Program je složen z přednášek předních vývojářů, turnajů v multiplayeru, soutěží o OnLive nebo prezentacemi, mezi nimiž nebudou chybět Vita, Hitman: Absolution, Battlefield 3, Guild Wars 2, Prey 2, BioWare, id Software a osobnosti z jiných firem.

Jak se uvádí ve videoreportáži, od 10:00 měli vstup jen ti, kdo si připlatili za lístek, nebo novináři, ostatní byli dovnitř vpuštěni až o hodinu později. Dnešek je takovým zkušebním dnem, ta hlavní mela vypukne zítra a potrvá do neděle. Pokud byste se tam chtěli mrknout, nějaké lístky ještě zbývají.

Reportáž z ranního zahájení EG Expo

Pořádání takové akce trochu ochromilo chod celého Eurogameru (většina jeho zaměstnanců je teď v Londýně a pomáhá s organizací, např. editoři pracují otamtud nebo šéf obchodníků oblékl tričko STAFF a s vysílačkou hlídá stojany :), takže omluvte, pokud by tento týden něco nefungovalo tak, jak jste normálně zvyklí :) Aktuální dění sledujte na Twitter účtu Eurogamer_Expo, výstavu celý den natáčí i TV stanice SkyNews.

Zrychlené video ze stavění expozic na výstavě
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments