If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Film Warcraft: Rise of the Lich King

Tak se bude jmenovat snímek Sama Raimiho.

Fanouškovská stránka IncGamers si všimla, že filmová databáza IMDB nedávno potichu přidala pár podrobností k chystanému filmu Warcraft od Legendary Pictures.

Snímek se má celým názvem jmenovat Warcraft: The Rise of the Lich King a podle všeho by měl do kin přijít přespříští rok. Pokud všechno klapne, natočit by se tedy měl v 1. polovině příštího roku.

Název napovídá tolik, že by děj filmu mohl vycházet ze stejnojmenné knihy autorky Christie Golden, která při jejím psaní těžila i z děje třetího dílu Reign of Chaos a jeho datadisku The Frozen Throne. Připomeňme, že knížka se ihned po vydání dvakrát ocitla na seznamu bestsellerů deníku New York Times.

Potvrzuje to také, že tragická postava lidského prince Arthase, který se promění v jednoho z nejstrašnějších antagonistů v celé sérii, je divácky jedním z nejatraktivnějších charakterů, které kdy Blizzard vymyslel.

Pokud by film následoval dějovou linku knížky od Ch. Goldenové, měli by diváci příležitost vidět všechno: Arthasovo dětství coby paladina Řádu stříbrné ruky, jeho roli v nadcházejícím konfliktu lidí a Orků, i následný propad temným silám.

Warcraft: The Rise of the Lich King bude režírovat Sam Raimi a scénář k němu rozepíše dlouholetý zaměstnanec Blizzardu, Chris Metzen.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
See 1 more

World of Warcraft

PC, Mac

Related topics
About the Author

Agarwel Idiriz

Contributor

Comments