If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Wardevil zrušen

Že už si ho ani nepamatujete?

Vývojářské studio Digi-Guys možná neznáte, ale kolem jeho akční hry Wardevil se jednu dobu točila docela slušná pozornost hráčské obce. Což už je ale passé, protože titul byl čerstvě zrušen. Jeho autoři museli propustit většinu zaměstnanců a teď už se rozhodli soustředit jenom na jednoduché stažitelné hry.

Wardevil sice vypadal docela přitažlivě a sliboval nápaditý sci-fi svět i poněkud apokalyptické lokace, velká část hráčského zájmu byla ale popravdě řečeno trochu uměle vyvolaná - a to docela chytrým způsobem. Vývojáři totiž veškeré informace, assety i videa poskytovali jedinému nejmenovanému hernímu serveru se zaměřením pouze na PlayStation 3.

Protože šlo o jinak neznámý web, vždy několik dní dopředu avizoval, kdy bude mít "něco nového k Wardevilu". Herní publicisté a zprávaři, dychtiví nad každým použitím slova "exkluzivně", pak takové zprávy přednostně ládovali a uměle hře zvyšovali sledovanost, jako by šlo o bůhvíjak áčkový titul. Inu, nic proti tomu, i takhle chytře se dá dělat PR.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles