Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

X-Men: Destiny bude mnohem temnější

Můžete si vytvořit vlastního mutanta.

V britském Official Xbox Magazine se objevilo obsáhlé preview na hru X-Men: Destiny od Silicon Knights (Too Human), které prozrazuje první zajímavé informace o této chystané akční hře.

Podle preview budou muset hráči dělat opravdu těžká rozhodnutí, se kterými X-Meni neustále bojují. X-Men: Destiny bude také mnohem temnější než předchozí hry z tohoto komiksového univerza. Hra se totiž odehrává v době, kdy je veřejnost výrazně proti mutantům a všichni je považují za něco, co by mělo být zavřeno a nemělo by se procházet mezi námi.

Jako hráči si můžeme vybrat ze tří různých postav, z nichž jsou všichni potomky lidí a zároveň největších bojovníků proti mutantům. Pomocí X-Genes pak můžete absorbovat schopnosti jiných mutantů a vytvářet si tak svou unikátní postavu.

Ve hře nebudou chybět ani známí mutanti z X-Men vesmíru jako Gambit, Magneto, Surge nebo Quicksilver. Určitě jich bude ještě víc, ale tohle jsou jediní oficiálně potvrzení.

Stále není jasné, kdy by měla hra vyjít a dokonce se ani neví, na jaké platformy. Dá se ale předpokládat, že jednou z nich bude X360, když preview vyšlo v oficiálním Xbox magazínu...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

X-Men Destiny

PS3, Xbox 360

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments