If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Začátkem prosince PlayStation Experience

Velké plány Sony.

Sony je po Gamescomu, kde chyběla, v těžké defenzivě, a Microsoft má díky nedávné konferenci i nabušenému podzimnímu lineupu momentálně navrch. Proto uznala právě teď za vhodné oznámit velkolepou komunitní akci PlayStation Experience, která se uskuteční 5. - 6. prosince letošního roku nově v San Franciscu.

Budou tam k vyzkoušení hratelné verze budoucích hitů z 2016 (nepochybně i Uncharted 4). Znamená to mimojiné, že tyto hry by měly být víceméně hotové před Vánocemi a že na PlayStation 4 vyjde řada důležitých exkluzivit až někdy během úvodních měsíců příštího roku, stejně jako tomu bylo letos v zimě, neboť se asi podzim opět nestíhá.

Dočkat se prý máme také řady zásadních oznámení na přidružené konferenci. Vstupenky budou stát od 60 dolarů a registrace vyžaduje zadat vaše PlayStation Network ID, což prý naplno pochopíte až na místě (více na PS Blogu).

Dosud Sony tvrdila, že pro ni bude důležitá výstava Paris Games Week koncem října, ale v tomhle kontextu to zní spíš jen jako výmluva, když je jasné, že si to hlavní schová až na pravidelnou PlayStation Experience. Odhaduje se, že bychom snad mohli spatřit Gran Turismo 7, novinky o Project Morpheus, God of War 4 či další vysněná pokračování.

Tagged With

Comments