Skip to main content

Začal se natáčet nový Silent Hill

Pozadu nezůstává ani Resident Evil.

Včera se v Torontu začalo natáčet pokračování úspěšného Silent Hill filmu z roku 2006. V hlavní roli uvidíme Adelaide Clemens coby Heather Mason. Přesný název filmu zní Silent Hill: Revelation 3D a u kormidla tentokrát stojí režisér Michael J. Bassett, který měl loni v kinech příjemnou temně středověkou fantasy Solomon Kane.

První Silent Hill film se řadí k jednomu z nejlepších filmů podle hry a naštěstí se mu v kinech dařilo a peníze vydělal. V novém Silent Hill: Revelation 3D má Heather Mason na své osmnáctiny zjistit, že není tím, kým si myslí že je. Odhalení ji pak zavede hlouběji do démonického světa, který jí hrozí věčným uvězněním v Silent Hillu, jak reportuje web IMDB.

Společně s tím byl na Box Office Mojo oznámen i pátý Resident Evil film. Ten má naplánovanou premiéru na 14. září 2012, bude se odehrávat po událostech čtvrtého filmu a bude opět ve 3D. Oznámení pátého Resident Evil filmu bylo jen otázkou času, čtyřka byla totiž nejúspěšnější z celé série - natočila se za pouhých 60 milionů dolarů a jen v kinech nastřádala téměř 300 milionů dolarů.

První obrázek ze Silent Hill: Revelation 3D, na kterém je hlavní hrdinka Heather Mason:

Read this next