Skip to main content

Zbylé Silent Hill hry - Townfall, F a Ascension

O čem budou? + teasery.

To noční vysílání Konami k oživení značky Silent Hill nebylo zdaleka jen o remake dvojky, ale i o dalších příbuzných projektech.

Zamrzí snad jen to, že mezi nimi bohužel nefiguruje plnohodnotné pokračování série pro nextgen platformy, aneb spekulace zde trochu lhaly, protože zaměnily nový PS5 projekt za ten remake dvojky.

Každopádně Silent Hill: Townfall bude to spekulovanou epizodickou sérií ve spolupráci s No Code Studios a vydavatelem Annapurna Interactive. Zatím jen nicneříkající teaser, i protože vše je ve velmi rané fázi vzniku:

Silent Hill F se zase rodí na Tchajwanu v Neobards Entertainment. Příběh píše Ryūkishi07, japonský autor známý díky psychologickým a nadpřirozeným hororům.

Hra nabídne úplně nový příběh z Japonska okolo roku 1960 - tady je renderovaný filmeček:

A konečně Silent Hill: Ascension má být "interaktivní streamovanou sérií", výsledek spolupráce Bad Robot Games, Behaviour Interactive, Genvid Entertainment (autoři The Walking Dead: Last Mile) a Dj2 Entertainment. Publikum prý skupinově rozhodne, kam se příběh rozvine dál, a vše bude k dispozici na vícero platformách. Zní to jako projekt řídící se módními trendy, který spíš jen doplní zbytek a vybuduje povědomí o značce.

Read this next