If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zlevnění Xbox One S v USA, u nás jen přibalení PUBG

Cena v korunách zůstává.

Microsoft v těchto dnech rozjel novou akci na podporu prodeje staršího modelu konzole Xbox One S (Alza.cz), v současnosti nejméně výkonné velké konzole na trhu, na které třeba Kingdom Come běží nejhůře ze všech platforem.

V USA a Kanadě byla možná i proto vybraná balení zlevněna o 50 amerických dolarů, takže tam už teď stojí 249 USD namísto 299 (1 TB), resp. 229 USD namísto 279 (500 GB harddisk).

Akce, která běží jen do 4. března, se podle dnešní oficiální tiskovky týká i ČR, avšak jen částečně:

"U všech obchodních partnerů bude od 20.2. za odhadovanou maloobchodní cenu 7 699 Kč k dispozici balení konzole Xbox One S + PlayerUnknown's Battlegrounds, které obsahuje konzoli Xbox One S s 1 TB pevným diskem a s bezdrátovým ovladačem, kód na stažení hry PlayerUnknown's Battlegrounds, zkušební konto Xbox Live Gold na 14 dní a měsíční předplatné služby Xbox Game Pass."

Pro srovnání, bundly Xbox One S s poloviční kapacitou harddisku (500 GB) a hrami jako AC Origins či Shadow of War (+ vždy Halo Master Chief Collection) nyní běžně pořídíte jen za 5990 Kč, což je patrně výhodnější. Jiná balení s 1 TB diskem a nějakou starší hrou stojí též necelých osm tisíc, čili u nás se žádné zlevnění bohužel nekoná, na rozdíl od Ameriky.

Jak uvádí MS, "kvůli velkému zájmu ze strany hráčů" se jinak vrací i přibalování Early Access verze PUBG k modelu Xbox One X, jehož cena přes třináct tisíc korun se též nezměnila.

Comments