Eurogamer.cz

Vychází Injustice 2 i u nás

Tiskovka distributora.

Patrně o tom víte, i díky přečtení včerejší recenze, přesto pro jistotu: Právě dnes, 19. května, vychází bojová hra Injustice 2. Super nabité pokračování herního hitu Injustice: Gods Among Us z roku 2013, a to pro PlayStation 4 a Xbox One (Alza.cz).

Recenzenti ve světě se podle OpenCritic shodují, že jde o velmi povedenou záležitost, s momentálním průměrem 87 % a pouze dvěma verdikty pod osmičku. Předejme proto slovo tiskové zprávě domácího distributora, kterým je Cenega Czech.

  • Injustice 2 pokračuje v příběhu představeném v Injustice: Gods Among Us. Příběh se odehrává v roztříštěném univerzu, kde jsou veškerá pouta zpřetrhána a každá aliance je ve válce. Batman a jeho spolubojovníci pracují společně na opětovném spojení jednotlivých střípků společnosti a zároveň se pouští do boje s těmi, kteří usilují o obnovení Supermanovy nadvlády. Uprostřed tohoto chaosu se náhle objevuje nová hrozba, která může ohrozit existenci samotné planety Země. Samotní hráči se rozhodnou, ke komu tíhne jejich loajalita. Navíc budou mít možnost si plně přizpůsobovat všechny ikonické DC postavy díky unikátní a mocné výbavě, kterou získají během hraní.
  • Každá z tuctu hratelných postav v Injustice 2 má svůj unikátní herní styl a sbírku speciálních pohybů. Každý z odehraných zápasů přináší možnost získat nové vybavení a schopnosti. Navíc budou hráči při postupu hrou získávat nové předměty, díky kterým budou moci využívat efektivnější speciální pohyby a schopnosti. Rozdílné vybavení se promítne jak na vzhledu postavy, tak na jejím herním stylu.
  • Injustice 2 také přináší nový mód Multivers, který hráčům umožní účastnit se mnoha unikátních výzev a získat tak další odměny. Každý z těchto soubojů má svůj vlastní příběh a modifikátory, které mění různé aspekty hraní. Mód Multivers se během hraní neustále vyvíjí a mění a nabídne tak hráčům stále nové příležitosti k vývoji postav, získání nového vybavení a postavení se větším a větším výzvám.
REKLAMA

- komentáře

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

  • Nahrává se...