Skip to main content

10 GB má první patch Predator: Hunting Grounds, jak na crossplay?

+ startovní trailer k dnešnímu vydání, technické potíže.

Ač se vydavatel na sociálních sítích snaží, seč mu síly stačí, dnešní vydání asymetrické multiplayerové akce (čtyři na jednoho) moc zájmu nevyvolalo, ani nefiguruje mezi populárními streamy na Twitchi. Asi tomu nepomohly vlažné či kritické ohlasy na nedávnou MP betu.

Každopádně Predator: Hunting Grounds je nyní venku pro PC a PS4, což doprovodil startovní trailer níže a také tzv. Day 1 patch.

Výčet změn z něj není znám, ale má velikost přes 10 GB a posune hru na verzi 1.04.

Watch on YouTube

Někteří hráči zápolí s tím, jak zprovoznit crossplay, tedy možnost zápasů mezi PC a PS4 hráči, s čímž mají být zatím nějaké technické potíže.

Prý je potřeba prolinkovat účty na Epic Games Store a na PS4, plus přidat si ostatní hráče coby přátele. Pak byste měli být schopni je pozvat do svých her, ale zatím ne vždy jsou mezi přáteli vidět, což prý studio Illfonic řeší. Stejně jako dlouhé fronty v lobby před zahájením hraní:

Žádné recenze ve světě v tuto chvíli nejsou k dispozici (soudě dle Metacritic a Google), což je divné, protože novináři dostali přístup ke hře dlouho v předstihu.

Zatím si můžete udělat názor sami a naučit se nějaké tipy či triky po zhlédnutí půlhodinového průchodu s komentářem vývojářů:

Watch on YouTube

Read this next