If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

1,25 milionů předobjednávek BF3

A SW: TOR pořád stíhá letošek.

EA hrdě oznámili, že Battlefield 3 už má 1,25 milionu předobjednávek, a považují to za další důkaz, že BF3 bude větší hit než zatím poslední Battlefield: Bad Company 2. Ten se na takhle vysoké číslo nedostal ani na začátku svého prodeje.

Samozřejmě není žádné tajemství, že EA na propagaci Battlefieldu 3 vyčlenili podstatně víc financí. "Pro Battlefield 3 plánujeme rozsáhlou reklamní kampaň. Máme tu výhodu, že náš titul vyjde o půltřetího týdne dřív než Modern Warfare 3, a hodláme tento prostor využít," řekl Eric Brown z EA.

Jinak ale zdaleka všechno nejde podle plánů EA. Poté, co byla firma nucena zrušit chystaný víkendový betatest Star Wars: The Old Republic, se znovu objevily spekulace o tom, že hra nemusí stihnout chystané datum vydání na konci letošního roku.

"Zrovna jsme skončili první opravdový víkend uzavřené bety a nasbírali jsme z ní spoustu dat, která je třeba nejdřív zpracovat, než se pustíme do dalšího kola," řekl komunitní manažer Stephen Reid na oficiálních fórech. Již včera EA potvrdili, že betu odkládají, aby hráči nemuseli znovu stahovat celého 27GB klienta.

Tentýž Eric Brown z EA však tvrdí, že chystané datum vydání Star Wars: The Old Republic na konci roku ohrožené není. "Interně jsme stanovili datum a snažíme se s ním počítat, i když nemohu vyloučit, že hra teoreticky může sklouznout do 1. čtvrtletí roku 2012. Zatím jde ale jenom o spekulace a platí naše interní datum pro konec roku - definitivně ho odhalíme koncem tohoto měsíce nebo v říjnu."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlefield 3

PS3, Xbox 360, PC, Nintendo 3DS

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments