If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

6 minut z kampaně Mount and Blade 2

+ čeho si poprvé všímat?

TaleWorlds Entertainment přivezli minulý týden do Kolína nad Rýnem zbrusu novou ukázku Mount and Blade 2: Bannerlord (Alza.cz), odkud se objevila šestiminutová nahrávka.

Vůbec poprvé tam demonstrovali "unikátní sandboxovou singleplayerovou kampaň". Hráči prý v ní měli totální svobodu, jak budou jednat v herním světě. Po výběru předpřipravených postav, které reprezentují některé ze směrů, šlo jít, kamkoli se vám zachtělo, a dělat, co se vám zlíbí, díky čemuž prý jde o "jeden z nejvíce vtahujících světů, co kdy byly vytvořeny".

Prozkoumávání, obchodování, pronásledování banditů, boje v turnajích, potkání se s mnoha rozličnými postavami a vzetí od nich úkolů... prý jen vy sami si zde určíte svůj osud, dokud tedy jste dostatečně silní, abyste si vše obhájili se svým mečem.

Tvůrci k tomu dodali, že na Gamescomu poprvé předvedli: kompletně přepracované uživatelské rozhraní, které umožňuje snadný přístup k hlubokým herním mechanismům (více o tom na Steamu). Nový systém vývoje postav s osmnácti schopnostmi a stovkami unikátních persků. Novou obrovskou mapu kampaně s detailními městy, hrady a vesnicemi. A také nový systém menu pro města, který prý ulehčí interakci s tamními NPC.

Datum vydání však bohužel stále není k dispozici.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments