Skip to main content

80 minut z XCOM 2: War of the Chosen

Podrobně o datadisku.

Kreativní šéfdesignér Jake Solomon z Firaxisu si našel více než hodinku času, aby si společně s Eurogamerem zahrál jednu novou misi ze srpnového datadisku War of the Chosen pro XCOM 2 (Alza.cz). Je rozdělena na několik částí a potkali jsme během ní některé nové lidské frakce i jejich dechberoucí jednotky:

Watch on YouTube

Další pohled na rozsáhlý přídavek, oznámený na E3, poskytuje oficiální video, už ve zkrácené formě pojednávající o Lost a Abandoned v ruinách měst. Vaším úkolem bude přinutit tyto znesvářené frakce, aby spojily síly, protože jen tak dokážete čelit silným mimozemšťanům.

Watch on YouTube

Nejprve tedy sestavíte dva dvoučlenné týmy, které provedou první kontakt s takovými zombíky, ale musíte si dávat pozor na exploze, protože ty jen přivábí další protivníky na scénu. Váš druhý tým zase musí eskortovat Maxe na dané místo, leč potká extra tuhé protivníky s plamenomety. Přestože si frakce vzájemně nedůvěřují, posléze pochopí, že musejí spolupracovat, jelikož jen tak mají šanci zlikvidovat assassínku, šampionku vyslanou na likvidaci XCOMu, disponující stealthem a nebezpečným bojem na blízko.

Read this next