Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

A2 plakát k závodům GRID získají všichni domácí hráči

+ výčet obsahu ultimátní edice a vlastností hry.

Už za tři týdny se ozve skřípění nárazníků, až na trať vyrazí GRID - další díl arkádové závodní série od Codemasters.

Ti nás zvou k účasti na GRID World Series, kde můžeme závodit společně s těmi nejslavnějšími a nejžádanějšími závodními auty - aktuálními i klasickými, od GT přes Touring a Muscle až po Stock a Super Modifieds - a to na několika nejslavnějších městských ulicích, oválech a okruzích.

Fanoušky sběratelských edic určitě potěší, že k dispozici bude i ultimátní edice s bohatým obsahem, který si můžou prohlédnout zde:

Ošizeni ale nebudou ani majitelé standardních balení; speciální sběratelský plakát ve velikosti A2 dostanou všichni, kdo si hru předobjednají u českých a slovenských prodejců.

GRID zachycuje každý okamžik zápasu, od návalu adrenalinu při zhasínání světel až po euforii u šachované vlajky - i veškerou akci mezi tím. Incident střídá incident - těsné předjíždění, skřípění nárazníků o sebe i soutěžní kolize - to vše podtržené rivalitou úhlavních soupeřů i spoluhráčů, kteří se budou všichni snažit buď vám pomoct, nebo zbrzdit váš pokrok na cestě za titulem šampiona GRID World Series.

Třídy aut ve hře:

 • Touring Cars
 • Stock Cars
 • Tuner Cars
 • GT Cars
 • Formula J
 • Prototype
 • Group 7 Specials

12 NEUVĚŘITELNÝCH ZÁVODNÍCH LOKACÍ - Soutěžte v napínavých závodech v ulicích ikonických měst, na světoznámých okruzích a nádherných rovinkách. Mezi lokace patří Havana, Šanghaj, Brands Hatch, Indianapolis a spousta dalších, které nabídnou více cest v každé oblasti během různé denní doby a za různého počasí:

NAPIŠTE VLASTNÍ PŘÍBĚH, VYTVOŘTE VLASTNÍ ODKAZ - Vyberte si ze 6 hlavních kariérních cest, které všechny vedou na GRID World Series, plus dodatečné soutěže: Showdown, Touring, Stock, Tuner, GT, Invitational a The Fernando Alonso Challenge VÝZVA FERNANDA ALONSA - Fernando Alonso, jeden z nejúspěšnějších závodníků moderní éry F1, Endurance a závodů Stock, se stává součástí hry GRID jako závodní konzultant a jeho vůz Renault R26 je dostupný ve hře. Postavte se jeho výzvám a získejte právo závodit se samotným Alonsem.

6 NAPÍNAVÝCH TYPŮ ZÁVODŮ - Užijte si výzvu různých herních režimů i editoru soutěží/závodů:

 • Racing - Tradiční závodní režim se skupinovým startem a finišem se šachovanou vlajkou
 • Oval Racing - Postupný start s daným počtem kol
 • Time Trial - Jedno auto na trati/okruhu svádí závod s časem
 • Time Attack - Více aut na trati/okruhu, postupný start proti času
 • Skirmish - Hráči si mohou vyzkoušet auta nebo se pobavit s kamarády, zatímco čekají na hru pro více hráčů
 • Hot Lap - Vylepšete si postavení na startu před závodem díky nejrychleji zajetému kolu
Watch on YouTube

RACECRAFT - Inovativní okamžitý systém bodování, který hráče odměňuje za přesnou, zdatnou či smělou jízdu. Hráči mohou získávat body od spoluhráčů, soupeřů i úhlavních konkurentů a zlepšit si tak skóre offline i online.

VÝZNAMNÝ SYSTÉM POŠKOZENÍ - Poškození ve hře GRID má vliv na hráče i počítačové závodníky a navazuje na úspěšný systém poškození od Codemasters, který vizuálně a mechanicky ovlivňuje váš závod. Poškození bude mít vliv na vzhled i na ovládání a rovněž je možné kvůli němu závod nedokončit.

POSTUP HRÁČE - Získávejte zkušenosti během závodění a Racecraftu a postupujte na vyšší úrovně, za což budete dostávat odměny. Hráči získají odměny za prestiž, karty hráče, nové spoluhráče i úspěchy v rámci celé hry.

SOUTĚŽTE ONLINE - Závoďte v rychlých zápasech nebo povyšte své závodění na vyšší úroveň díky editoru online soutěží, a to buď v rámci veřejných her, či soukromých závodů s přáteli. Grid vychází 11. října 2019 na PS4, Xbox One a PC. PC verze bude v prodeji za DMOC 1275 Kč, konzolové za 1785 Kč. K dispozici bude i ultimátní edice - konzolové verze bude možné koupit za DMOC 2295 Kč, PC za 1785 Kč.

Read this next