If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Activision oznámil DJ Hero 2

Vyjde letos na podzim.

Activision dnes oficiálně oznámil pokračování úspěšné hudební hry – DJ Hero. DJ Hero 2 vyjde letos na podzim na Xboxu 360, PS3 a Wii. Mezi umělci, jejichž tvorbu v DJH2 nalezneme, patří např. Lady Gaga, Kanye West, The Chemical Brothers, Dr. Dre, Metallica a další.

Celkem bude ve hře přes 85 umělců a 70 mashupů. Chybět nebudou ani nové multiplayerové módy, jako například DJ Battles, kde proti sobě budou stát dva hráči se speciálními mixy jen pro tento mód. Do tohoto módu se budou moci kdykoliv přidat i vokály a druhý/třetí hráč tak může zpívat či rapovat.

„DJ Hero byla nejlepší hudební hra roku 2009 a DJ Hero 2 bude ještě přístupnější a zároveň náročnější na vyšší obtížnosti. Všichni hráči si tak mohou užívat spolu.“ Říká David Haddad, šéf značky Guitar Hero. Dále pokračuje: „S novými herně sociálními módy, zahrnutím plnohodnotné podpory pro mikrofon, novou kreativní svobodou a úžasným soundtrackem, DJ Hero 2 bude ultimátní kombinace hudby a přátel.“

Haddad vychvaluje i samotnou hratelnost: „Vylepšujeme hratelnostní prvky, které hráči na prvním DJ Hero tolik milovali a přidáváme novou freestyle hratelnost a hostování multiplayerových módů. Tím ale nekončíme, protože skvělý soundtrack má ještě větší hity od ještě žhavějších umělců, které náš tým implementuje do hratelnosti naprosto bezvadně.“

Prvního DJ Hero se prodalo téměř 2 miliony kusů, tudíž není důvod neudělat pokračování. Oblíbený mixážní pultík bude samozřejmě i u dvojky (tentokrát dokonce dva) a tak nic nebrání tomu, aby se na podzim roztočily desky nanovo.

Comments