Skip to main content

Řádné pokračování Men of War 2 oznámeno na 2022

Válka v RTS jako nikdy předtím - trailer, obrázky, detaily.

Men of War: Red Tide, Men of War: Assault Squad, Men of War: Vietnam, Men of War: Condemned Heroes, Men of War: Assault Squad 2 a Cold War... Různých polopokračování, přídavků či samostatných rozšíření bylo tolik, že se v nich opravdu vyzná jen málokdo.

Avšak to, co plnohodnotně naváže na odkaz Soldiers: Heroes of WWII, Faces of War a jedničky Men of War z roku 2009 bylo ohlášeno až nyní. A hlavně to bude pocházet přímo od původních ukrajinských vývojářů ze společnosti Best Way, nikoli jen něčím na jejich enginu.

Na akci Golden Joystick Awards 2021 dnes bylo Men of War 2, které vyjde pod taktovkou 1C někdy v roce 2022 na Steamu. Debutový trailer:

Watch on YouTube

"Prožijte herní strategii z druhé světové války v reálném čase jako nikdy dřív! Men of War II, nová kapitola vývoje špičkové značky RTS, vám přináší více jednotek s různými specializacemi, které můžete vést, pečlivou historickou přesnost a novou úroveň grafické a zvukové vytříbenosti, to vše v kombinaci s originální napínavou akcí této série. Veďte svá vojska do intenzivních bitev v reálném čase na západních a východních frontách a porazte své protivníky v kampaních s epickým příběhem pro jednoho hráče a v režimech šarvátky, než se ponoříte do akce pro více hráčů.

Využívejte sofistikované vojenské strategie, provádějte přepady či pomocí hrubé síly předveďte své schopnosti coby nejlepšího vojenského velitele všech dob. Užijte si kompletní vedení v různých rolích: od letectva přes tanky po pěchotu a podporu v dynamických bitvách plných akce. Men of War II přináší výrazná vizuální vylepšení, zničitelné prostředí a pokročilou umělou inteligenci a vytváří klasikou strategickou hru v reálném čase, na kterou fanoušci čekají.

Velte v bitvách desítkám historicky přesných jednotek s jedinečným vybavením a rozmetejte celé budovy na třísky. Vytvořte ten nejlepší strategický plán pomocí neustále se měnícího prostředí, krytů a široké škály taktických možností, abyste zlikvidovali nepřátele, kterým velí přepracovaná lítá umělá inteligence. Pomocí funkce Direct Control spravujte kdykoliv kteroukoliv jednotku na bojišti a měňte, vylepšujte a opravujte vybavení a vozidla. Ponořte se do klasických bojových mechanismů v kombinaci se zcela novými herními prvky a prožijte napětí jedné z nejdelších sérií druhoválečných her vzrušujícím novým způsobem.

Prožijte epický příběh ve dvou primárních kampaních - za Spojence a Sověty - proti vojenské velmoci Třetí říše. Od prvních zoufalých a brutálních bitev druhé světové války po přesvědčivá vítězství na cestě do Berlína - přidejte se k válečným hrdinům a jejich druhům, kteří pochodují po zasněžených sovětských kopcích a vesnicích, po evropských polích a rozbořených městech.

Užijte si největší hru více hráčů a kooperativní režimy v historii značky. Vyberte si stranu a připravte se na boj proti ostatním hráčům nebo po jejich boku proti pokročilé umělé inteligenci v rozsáhlém výběru realistických map pro šarvátky a výzvy, které poskytují dostatečný prostor pro strategické manévry. Plánujte své útoky, spojte se s kamarádem a vyhrajte bitvu v kooperaci bok po boku.

Od ničivých tanků po realistické modely výzbroje a vojenského vybavení - Men of War II obsahuje dosud nejrozsáhlejší a vysoce detailní lokace z druhé světové války a soupisku vozidel a postav v této sérii: tři strany, 45 batalionů a přes 300 vozidel.

Užijte si klasická válečná bojiště z nové perspektivy: každá lokace ožívá díky jedinečné sadě zcela zničitelných objektů, realistické fyzice a podmanivému zvukovému designu. V Men of War II lze získat taktickou výhodu díky čemukoliv - díky mostům, řekám, budovám, lesům a spoustě dalšího -, takže si můžete zpřístupnit bezpočet strategických možností, které můžete využít vy i vaši nepřátelé.

Vytvářejte a sdílejte vlastní scénáře pomocí speciálního designu úrovní a nástrojů pro modifikace v Men of War II. Omezovat vás budou jen vaše možnosti: vaše kreativita, vaše vize, vaše schopnosti. Taktické možnosti jsou nekonečné."

Read this next