Skip to main content

Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case krabicově koncem srpna, součástí bude čeština

Detektivku přeloží HYPE.

Domácí distributor HYPE oznámil, že dobrodružná detektivní hra Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case dorazí krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch 29. srpna 2023. Hra bude obsahovat oficiální českou lokalizaci.

Doprovoďte mladého detektiva Hercula Poirota do Londýna při plnění zdánlivě jednoduchého úkolu, během kterého má dohlížet na přepravu vzácného obrazu určeného pro blížící se výstavu, a vyřešte nový zapeklitý případ od vývojářského studia Blazing Griffin, které za předchozí Poirotovo herní dobrodružství – Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases – získalo v roce 2022 cenu BAFTA pro nejlepší skotskou hru.

Nečeká vás ale jenom nové město a nové dobrodružství slavného Hercula Poirota, ale také setkání s novým společníkem – mladým pojišťovacím agentem Arthurem Hastingsem. Vůbec poprvé tak budete moct vyřešit novou detektivní záhadu ve spolupráci s dobře známým Poirotovým pomocníkem a přítelem.

  • Silný příběh: Nechte se vtáhnout do světa Hercula Poirota v napínavém a poutavém vyprávění, během kterého budete mít možnost nejenom poznat slavného soukromého detektiva za časů jeho mládí, ale při odhalování stop a hledání odpovědí také důkladně prozkoumat hlavní město Velké Británie.
  • Vyšetřování: Objevujte nová, rozmanitá prostředí, pátrejte po stopách z pohledu první osoby a ve filmovějším pojetí konverzujte s podezřelými i svědky.
  • Zamotaný případ: Vyvracejte alibi postav porovnáváním shromážděných stop ve zbrusu nové minihře, sestavujte profily podezřelých, získejte lepší představu o sledu událostí díky nové časové ose a vyvozujte závěry s pomocí myšlenkových map.
  • Vylepšená prostředí: Optimalizovaný herní engine umocňuje trojrozměrné izometrické zpracování a každé scéně přidává na hloubce i životu.
  • Brilantní dobrodružná detektivní hra: Využívejte při pátrání celou řadu úkonů z repertoáru každého detektiva – vyslýchejte podezřelé, shromažďujte důkazy a spojujte jednotlivé stopy ve snaze vyřešit záhadu.

Read this next