If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Agent se bude od GTA velice lišit

Ředitel Take Two řekl pár nových informací.

Pravda, nevíme toho moc, ale zopakujme si základní fakta. Hra Agent od Rockstaru, tvůrců série Grand Theft Auto, byla ohlášena na E3 a tehdy se tvrdilo, že půjde o PS3 exkluzivní hru. Viděli jsme logo a to bylo vesměs vše. Později jsme se ještě dozvěděli, že půjde o špionážní hru zasazenou do 70. let.

Ředitel Take-Two Ben Feder se ale rozpovídal pro náš mateřský Eurogamer a řekl pár novinek.

Docela zajímavé je jeho prohlášení, že slovo „exkluzivní“ nemusí nutně znamenat, že bude hra exkluzivní pro nějakou platformu na věky věků. Hezkým příkladem jsou stažitelné přídavky k Fallout 3, které byly označovány jako exkluzivní pro PC a Xbox 360, ale nyní budou k dostání i pro Playstation 3.

Ředitel Take-Two také odpověděl na otázku, proč jsme na E3 viděli z Agenta jenom logo. „Vyplatí se počkat na další informace. Až hráči uvidí, co je Agent ve skutečnosti zač, jaký má potenciál, budou koukat.“

Co se týče porovnání s GTA, Ben Feder tvrdí, že Agent bude úplně odlišná hra. „Jde o úplně jiný příběh, jiný vývoj postav. Jde o hru o špionáži, která se odehrává v 70. letech. GTA je o zločincích a o tom, jak se ze zlodějíčka stane boháč. To v případě Agenta vůbec neplatí.“ Také si v rozhovoru neodpustil Agenta nazvat „ultimátní akční hrou“, ať to znamená cokoliv. Už dříve se ještě zmínil, že Agent bude hra také o politických vraždách v době Studené války.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Agent

PS3

Related topics
PS3
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments