If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Alan Wake 2 zdarma k vybraným GeForce RTX řady 40

+ přírůstky s podporou DLSS.

Alan Wake 2, očekávané pokračování jedné nejznámějších her od studia Remedy Entertainment, přinese řadu RTX technologií. Hráčům nabídne plný ray tracing, NVIDIA DLSS 3.5 s nejnovější funkcí Ray Reconstruction a NVIDIA Reflex.

V rámci technického partnerství s finským studiem dnes NVIDIA představuje nový akční balíček Alan Wake 2 s GeForce RTX řady 40, který bude k dispozici do 13. listopadu. Ke koupi vybraných GPU GeForce RTX 4070, 4070 Ti, 4080 a 4090 a herních PC s nimi, případně notebooků s grafickou kartou GeForce RTX 4090 Laptop, RTX 4080 Laptop nebo RTX 4070 Laptop u partnerů akce dostanou zákazníci digitální kopii hry, která bude aktivní hned po vydání 27. října.

K příležitosti nedávné otevřené PC bety multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare III vyšly nové Game Ready ovladače. V plné verzi bude majitelům GeForce řady RTX 40 dostupná také funkce DLSS 3 Frame Generation pro další navýšení snímkové frekvence..

Ovladače jsou také optimalizovány pro Forza Motorsport od Turn 10 Studios, které vychází 10. října, a Lords of the Fallen od společností HEXWORKS a CI Games, která vyjde 13. října i s DLSS 3 Frame Generation a NVIDIA Reflex.

Všechny tituly, které nově nabízí DLSS:

  • Call of Duty: Modern Warfare III - DLSS 3 bude dostupné při vydání 10. listopadu.
  • Lords of the Fallen vyšlo 13. října s DLSS 3 a díky tomu nabídlo až 2,9násobný nárůst výkonu ve 4K a s maximálním nastavením.
  • RoboCop: Rogue City je nyní k dispozici s DLSS 3 a DLAA.
  • Highrise City nedávno opustilo režim Early Access a nabízí DLSS 2.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments