Skip to main content

Splinter Cell Remake a Gears of War 6 spatříme v létě?

Dva náznaky.

Hra, která byla původně oznámená už v roce 2021, ale pak nastalo dlouhé ticho, se snad konečně zhmotní.

Zdá se, že UbiSoft by mohl letos v červnu konečně více přiblížit Splinter Cell Remake, třeba během vysílání francouzského výrobce k příležitosti běžného období (již nekonaného) E3. Proběhne 10. června 2024.

Studio z kanadského Toronta totiž aktualizovalo záhlaví oficiální facebookové stránky, kam hodilo obrázek s motivem této stealth série, což fanoušky vedlo k domněnkám, že by něco mohlo být na spadnutí.

Naposledy nábor pracovníků z loňského podzimu signalizoval, že by se projekt mohl posunout o kus dál, když se hledali animátoři hratelnosti, designér vyprávění a grafik textur.

Jiná čerstvá spekulace pochází z podcastu Kinda Funny Xcast, kde moderátor Parris Lilly nahlas vyslovil šeptandu o návratu kdysi vlajkové série xboxových exkluzivit.

Oznámení Gears of War 6 by údajně mělo nastat někdy o letošních letních prázdninách.

To samé bylo později víceméně potvrzeno dalším insiderem, kterým je Jeff Grubb z Giant Bomb, kterému přizvukoval ještě senior redaktor z The Verge, Tom Warren, rovněž obvykle velmi zasvěcený.

Logicky se předpokládá, že hra poběží na Unreal Engine 5, viz i Marvel 1943 trailer předvedený na UE5 během konference GDC.

Read this next