Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Aragami 2 je stealth akce o zabijákovi ovládajícím stíny

Krabicovka má českého distributora.

Jste aragami – jeden z posledních elitních bojovníků vašeho klanu. Stejně jako ostatní trpíte nadpřirozenou nemocí, která je vám zároveň darem i prokletím – rozleptává totiž vaše tělo a pohlcuje vaši mysl, ale také vám umožňuje ovládat Stínovou esenci. Díky této mystické síle dokážete manipulovat se stíny, což vám pomáhá při plnění vašeho poslání – ochraně vašeho lidu. Společně s ostatními stínovými bojovníky se pravidelně vydáváte na nebezpečné mise v údolí Rashomon, abyste zajistili přežití své vesnice a osvobodili ostatní členy svého klanu, zotročené cizími útočníky.

Aragami 2 je stealth akční hra z pohledu třetí osoby, ve které se proměníte v zabijáka schopného ovládat stíny. Přidejte se ke Stínovému klanu a bojujte proti invazní armádě, abyste ochránili svůj lid.

  • Hrajte sami nebo v kooperaci s přáteli: Objevte plnohodnotnou kampaň pro jednoho i více hráčů a staňte se členem vražedného oddílu až tří spolupracujících bojovníků.
  • Pusťte se do rychlé stealth akce: Obratně využívejte úkrytů a svých stínových schopností a postupujte nikým nespatřeni.
  • Bojujte takticky a obratně jako mistr: Staňte se mistrem boje založeného na vašich speciálních schopnostech a za vysoké riziko získejte vysokou odměnu.
  • Stvořte vlastního stínového zabijáka: Vyrábějte si nové zbraně a brnění a vylepšujte svého elitního bojovníka pomocí více než dvou desítek rozmanitých schopností a stínových sil.
  • Chraňte údolí Rashomon: Zachraňte svůj lid, porazte kletbu dřív, než s vámi skoncuje, a zjistěte, proč se aragami stali legendou.

Third-person stealth akční hra Aragami 2 vyjde krabicově pro herní konzoli Nintendo Switch už 25. listopadu 2022, oznámil domácí distributor HYPE.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Aragami 2

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments