Skip to main content

Arkádové vrtulníky Comanche se vrací v nové hře

+ hra k šampionátu s drony.

THQ Nordic večer odtajnili dvojici svých novinek nachystaných k příležitosti Gamescomu 2019.

Tou první je Comanche, návrat arkádových vrtulníků, avšak v technologicky pokročilejší verzi tohoto slavného stroje díky oživenému programu vývoje po konfliktu mezi Iránem a USA ve 2011. Stejně jako před desítkami let od Novalogicu usednete do kokpitu RAH-66 Comanche a pokusíte se sestřelit protivníky ve vzduchu, na zemi i na vodě.

Tentokrát půjde o týmovou multiplayerovou střílečku pro čtyři hráče, ve které budete plnit stanovené úkoly a mise. Asymetrický koncept umožní vžít se v dogfightech do role útočníků i obránců. Budovy mají být zničitelné a kam se váš stroj nedostane, tam pošlete pro bitky na blízko drony s unikátními gadgety a pestrou výzbrojí.

Hra vyvíjená studiem Nukklear Digital Minds pošlape na Unreal Engine 4 a vstoupí do programu Early Access začátkem roku 2020, kdy bude chtít zpětnou vazbu od fanoušků a poté slibuje nepřetržitý přísun dalšího obsahu. Debutový sestřih:

Watch on YouTube

Druhou novinkou THQ Nordic je DCL - The Game, oficiální hra k šampionátu profesionálních týmů a pilotů - Drone Champions League The Game.

Venku bude v zimě 2019-2020 pro PC a konzole, ale nikoli pro handheldy.

Watch on YouTube

Read this next