Výčet vychytávek PC verze Sleeping Dogs

Lepší grafika přes DirectX 11, HW nároky a ukázka.

Square Enix dnes večer zveřejnili, v čem bude speciální verze jejich městské akce Sleeping Dogs pro osobní počítače. Pro ně v USA kupodivu vyjde jen digitální distribucí, zatímco v Evropě i normálně v krabicových a to už koncem příštího týdne.

Oproti konzolím dostanou PCčkáři navíc podporu 3D od NVIDIA, více monitorů, benchmarkovací mód a možnost hrát i v menším okně. To hlavní se však samozřejmě týká grafiky, která poběží přes DirectX 10, 10.1 a 11 (funkce tzv. tvrdých stínů, Direct Compute a HD-AO), stačí si vybrat.

Nové video o vlastnostech PC verze Sleeping Dogs

V PC verzi, která je na videu někde okolo, bude celý Hong Kong vykreslen ve vyšším rozlišení, např. textury, stíny, filtry, dále kvalitnější antialiasing, soft partikly a vyšší detaily menších objektů. Berete? Stačí si stáhnout HD texture pack v den vydání. Vzhledem k zabudování SteamWorks můžete počítat s podporou DLC, achievementů, pre-loadu, automatickým patchováním, chatem mezi hráči či ukládáním pozic do cloudu.

Sleeping Dogs jinak mají být optimalizovány pro dvoujádrové a čtyřjádrové procesory (chtějí aspoň Core 2 Duo 2.0 GHz či Althon X2 2.4 GHz) s podporou 32bitových i 64bitových systémů (Vista SP2 nebo Windows 7) a také NVIDIA SLI i AMD Crossfire (minimálně grafická karta Radeon 3870 či GeForce 8800 GT).

Díkybohu nechybí podpora myši, xboxového gamepadu či možnost přenastavení ovládacích kláves, což by se ani nemělo někde vyzdvihávat, ale být to automatické. Co se týče paměťových nároků, i ty jsou veskrze standardní: 2 GB RAM minimálně, 4 GB doporučeny, a 512 MB videopaměti. Na harddisku vám hra ukrojí 15 GB.

Oficiální časopisy pro PlayStation a Xbox se shodly na známce 9/10 (dohrání jim prý trvalo 14 hodin), více o prvních hodnoceních v tomto (navrátivším se) článku. Závěrem se ještě hodí zmínit novinka, že na Xzone k Sleeping Dogs dostanete DLC: Martial Arts Pack:

10

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna