Otázky a odpovědi o Grand Theft Auto 5

Co inventář a půjde hrát jen za jednu postavu?

Redaktor časopisu GameInformer Matt Bertz, který měl možnost vidět jako první Grand Theft Auto 5 v pohybu a do nového čísla napsal osmnácti stránkové preview, začal odpovídat na dotazy čtenářů, které se od zveřejnění preview objevily. A odpověděl na pár dalších věcí, které dosud nebyly známé.

Jednou z věcí je například to, že nepůjde hrát celou dobu pouze za jednu ze tří postav. "Představte si to jako děj filmu, kde je více hlavních postav. Občas sledujete pouze jednu z postav, jindy jsou všechny v jedné společné scéně," říká Matt Bertz. Občas musíte provést solo mise s Michaelem, Trevorem nebo Franklinem, abyste se mohli posunout v příběhu.

Co se týče času mezi misemi, ty můžete trávit s kteroukoli postavou si zvolíte, ale Matt doporučuje vyzkoušet všechny, protože každá z postav bude mít unikátní vedlejší mise. Hodně dotazů bylo také na psy - Matt nemůže potvrdit, jak je bude možné používat (nebo zda je bude možné i zabít), ale Franklin má psa jménem Chop.

Co se týče animací, GTA V používá engine Natural Motion Euphoria, který už Rockstar použili v GTA IV, Red Dead Redemption nebo Max Payne 3. Také budete mít hned od začátku k dispozici celou mapu a nebude se postupně otevírat jako v dřívějších GTA dílech. Matt Bertz se také zmínil o rychlosti hry, vzhledem k tomu, jak obrovská bude v GTA V mapa. "Nevšiml jsem si žádného lagu, dokonce ani při přepínání mezi postavami. To je dost pozitivní znamení, vzhledem k tomu, že hra ještě ani zdaleka není dokončená."

Zajímavá informace také je, že Rockstar začal na GTA V pracovat hned po vydání GTA IV a v podstatě na pětce pracovali už v době, kdy současně dělali Episodes from Liberty City. V současnosti má také každá postava svůj vlastní inventář a své vlastní peníze, ale Dan Houser říkal, že to je něco, co Rockstar definitivně řeší až koncem vývoje, takže tento systém se ještě může do jara změnit.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna