Do GTA Online zanedlouho přibudou kooperativní loupeže

I další nový obsah.

I třičtvrtě roku po vydání bude stále existovat velmi pádný důvod, proč znovu spustit Grand Theft Auto 5, resp. jeho multiplayerovou část. Za tuto dobu sice grafika poněkud zestárla, zejména kvůli zvyknutí si na nextgen město z inFamous: Second Son, přesto by to nemělo zase tolik vadit.

1

Dlouho očekávané skupinové loupeže totiž do GTA Online přibudou nejpozději do konce června (do konce jara) a budou se podobat těm ze singleplayeru (viz návod), avšak budete je moci hrát kooperativně s přáteli, což by měla být pořádná zábava. Tyto tzv. heisty spácháte buď s nejspolehlivějšími (nejvíce věrnými) členy gangu nebo s náhodnými žoldáky, abyste se pak s nimi podělili o slávu i podíl z lupu.

Rockstar to oznámil v oficiální aktualizaci, kde také potvrdil, že nějaký větší příběhový přídavek do GTA 5 stihne vydat ještě letos.

2

Nejprve, už příští týden, se však pro GTA Online objeví nový editor pro tvorbu vlastního obsahu v režimu Capture, což je obdoba klasického CTF se dvěma týmy s bázemi a kradením jejich balíčku (více o něm v naší recenzi aktualizací hry). V tomto novém nástroji strategicky rozmístíte předměty, zbraně, vyberete kulisy a nasdílíte výsledek s ostatními přes Social Club, stejně jako se tak dosud stalo už s 3,5 miliony uživatelskými závody a deathmatchovými levely.

Poslední novinkou se stane The High Life Update s novým obsahem zaměřeným na život na vysoké noze. Čili nové apartmány v kopcích Los Santos, Bullpup rifle, nové drahé oblečení, motorka Dinka Thrust a tři nová auta, vč. žihadla Pegassi Zentorno. Možná významnější změnou pro hratelnost se stane možnost vlastnit v GTA Online nově až dvě nemovitosti souběžně, i s garážemi.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna