Tanečky okolo konverze GTA 5 pokračují

Reakce zákaznické podpory, náznak od GAME a rozšířený soundtrack.

Po čtvrtečních spekulacích o odkladu nextgen portu na 2015 a pátečním příběhu o hackerech a údajném zrušení PC verze je okolo Grand Theft Auto 5 pořád rušno.

Jednak zákaznická podpora Rockstaru zareagovala na četné obavy fanoušků slovy, že datum vydání PC se nezměnilo. A přihodila k tomu odkaz na červnové oznámení konverze, které je prý tím nejnovějším, co se k tématu ví.

Vnímat toto jako popření spekulací ze strany výrobce hry? Rozhodně ne. Pouze nějaký student (nadneseně řečeno) zaměstnaný na podpoře, který nemá ani šajnu o tom, co se v reálu ve studiu děje, a už vůbec není oprávněn o tom veřejně komunikovat, plní své pracovní povinnosti - rychle a uctivě něco odepsat na dotazy zákazníků vyhledáváním posledních oficiálně platných informací, aby nedostal padáka, když by zůstaly neodpovězeny.

1

Přínosnější jsou tweety od pobočky předního řetězce GAME z města Croydon jižně od Londýna. V nich správce sociálních sítí z britského obchodu tvrdí, že má dobré zprávy pro hráče na PlayStation 4 a Xbox One, jelikož GTA 5 prý dostalo předběžný termín - a to 1. listopadu 2014.

Všimněte si absence zmínky o PC - může pramenit buď z toho, že PC verze vyjde o něco později (jeho interní zdroje z vedení GAME mu o tom nic neřekly). Nebo prostě dotyčný autor tweetů nebere PC jako plnohodnotnou platformu, když u nich v krámě budou v prodejích jasně převažovat konzolové verze.

2

Víme tedy po dnešku něco nového? Bohužel ani ne. Ale jedna pozitivní zpráva se přeci jen včera objevila: Zpěvačka a modelka Cara Delevingne na Instagramu prokecla, že rozšířila její stanici rádia Non Stop Pop FM ve hře GTA 5, což signalizuje, že konverze bude obsahovat aktualizovaný soundtrack.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 20. února

Update No Man's Sky, akcelerace zvuku Xboxu, výsledky THQ Nordic, datum Mount and Blade 2...

Dangerous Driving 2 oznámeno

První detaily o duchovním nástupci Burnoutu.

- komentáře (15)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna