Představitelka Aryi Stark ze Hry o trůny si nejspíš zahraje Ellie v The Last of Us

Herečka ale prozrazuje, že není scénář ani režisér.

Ačkoli by se do filmového zpracování The Last of Us pravděpodobně více hodila Ellen Page, bohužel se jí moc nelíbilo, že jí je hrdinka ve hře podezřele podobná. Nedalo se tedy moc očekávat, že si sama zahraje ve filmové adaptaci. Místo ní se ale role Ellie možná zhostí herečka Maisie Williams, kterou můžete znát jako Aryu Stark ze seriálu Hra o trůny.

Ačkoli ještě nemá film dokončený scénář ani režiséra, Maisie Williams potvrdila, že je na roli prozatím domluvená. "Setkala jsem se s producentem Samem Raimim a Neilem Druckmannem. Řekli mi, že by rádi, abych moderovala panel na Comic-Conu, ale mám se nakoukat na průchody hrou a znát jí, protože má spoustu fanoušků. V té době jsem ale studovala Hry o trůny, tak jsme jim řekla, že tedy nechci dělat polovičatou práci a moderování jsem odmítla."

Podle jejích slov ale rozhovor skončil tak, že oni mají zájem o ní, ona má zájem o roli. Ale není zatím žádný scénář, režisér nebo cokoli dalšího. "Pokud to tedy bude trvat dalších 30 let, těžko tam budu moct hrát já, ale teď to vypadá dobře a ráda bych tam hrála," říká herečka.

1

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna