Venku jsou rozšíření Far Cry 4 a Alien Isolation

Overrun a Lost Contact.

Existuje solidní šance, že podzimní hry už máte dohrané a jste hladoví po jejich rozšíření, čehož chtějí využít UbiSoft společně se Segou.

Pro Far Cry 4 tak v aktuálním updatu vyšel nový multiplayerový mód Overrun, v němž je klasicky cílem bránit určitou lokaci, zatímco soupeř se pokouší ji dobýt pro sebe. Čím déle máte daný bod v držení, tím více vám naskočí bodů. Na mapě se vždy nachází tři takové lokace, ale v jednu chvíli můžete mít v držení pouze jednu.

S tímto režimem se do hry dostávají i čtyři nové mapy: Waterfront, Training, Steelhead a Reeducation, v nichž využijete novou pouštní buginu, která se hodí pro rychlé přesuny. Balíček je k mání pro držitele Season Pass nebo prodáván separátně, níže z něj nové obrázky. Další vychytávkou je, že v editoru map mohou nyní spolupracovat dva hráči na jednom výtvoru.

a
b

Lost Contact je zase čtvrté DLC pro Vetřelce, které přidává nové Salvage Challenge do Survivor módu. Jak už jsme psali dříve, hráč má v něm pouze jediný život na splnění úkolu, za něž dostává odměny a body utratitelné na nové předměty, případně na druhou ukládací pozici. V tomto DLC, které je už ke stažení, se vyskytuje i další postava (Axel) uvězněná na vzdálené části stanice Sevastopol a dostanete se k ní jen při splnění série čím dál těžších úkolů.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna