Teaser na teaser Fallout 4 pobláznil internet

Co vše se z něj zatím vyčetlo?

Stačilo pár slov v neurčitém tweetu a všichni hned začali otevírat šampaňské. Od toho okamžiku se totiž nový Fallout stal reálnou věcí a ne pouze výplodem častých spekulací, naposledy o půlhodinovém E3 demu a přípravě filmečku na E3 od externí firmy.

Bethesda to prostě nedokázala vydržet do své konference v neděli 14. června a rozhodla se podpořit budování hype v předstihu před výstavou. Její příspěvek s textem "Zůstaňte naladěni" do této chvíle už dokázal sesbírat přes 40 tisíc retweetů a hashtag #Fallout4 byl jedním z nejpopulárnějších na celém Twitteru. Tento název hry s číslovkou stále ještě není oficiálně potvrzen, byť je silně pravděpodobný, i kvůli tomu, že to samé se nachází na Fallout4.com (UPDATE - hra už byla oznámena, rezervovat na Alza.cz).

1

Odpočítávání na všeříkající adrese Fallout.Bethsoft.com skončí už dnes v 16 hodin odpoledne, kdy se určitě celý internet na chvíli zpomalí, jako když vylezl první trailer GTA 5.

Mezitím se nadšenci z Redditu tradičně pohrabali ve zdrojovém kódu webu a našli tam hned několik zajímavostí. Patrně brzy uvidíme video, které nese název Institute a je až za bránou pro ověření vašeho věku (už bylo zhodnoceno od PEGI).

Překvapivé na zdrojáku je zejména uvádění všech platforem - PC, PS4, PS3, X360, X1 - a předobjednávkových tlačítek pro všechny z nich.

Dosud se přitom myslelo, že hra (vůbec poprvé poháněná novou verzí enginu Gamebryo) bude existovat jen pro současné konzole a PC. Čili že staré platformy hodí přes palubu, aby se na ně nemusel brát ohled při vývoji či otevřenosti herního světa, nehledě na všeobecně známé problémy Skyrimu a datadisků na PS3.

Ale proč by se autor webu dělal s kódováním něčeho, co se pak ve finále nepoužije..? Kód nepůsobí dojmem, že by šlo jen o nějaký zrecyklovaný template odjinud.

Jedna horší zpráva na závěr: podle našich aktuálních interních informací to nevypadá, že by Fallout 4 stihl vyjít letos, spíš nejdříve příští rok na jaře.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Pořízeno z Photo módu Death Stranding PC

Proč se to přirovnávalo k sledování filmu...

Zdražení Far Cry 6 pro PS5? Kdepak, teď je naopak levnější než běžně, jen za 1160 Kč

Důsledek války obchodů + proč nemusí tankovat cena digitálky.

Na tenký led ruského poloostrova ve SnowRunner

Season 1: Search and Recover už i v pohybu.

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna