Startuje prodej FIFA 16, k dostání i s PlayStation 4

Speciální balení hry s konzolí.

Tento článek je placenou inzercí.

Rok se s rokem sešel a vedle návratu do školy existuje v září ještě jedna jistota. Vychází totiž nový ročník fotbalové série FIFA 16, která má po loňském povedeném dílu rozhodně na co navazovat. Mezi hlavní novinky letošního ročníku se řadí zlepšené bránění, možnost přejít obránce i pohybem bez míče a realističtější střelba z větší vzdálenosti. Do výčtu novinek si však autoři z EA Sports mohou napsat, co chtějí - podstatné je, že se FIFA hraje zase skvěle.

Jestliže máte chuť si nový ročník také zahrát, obchod Xzone.cz si pro vás přichystal hned dvě varianty konzolových bundlů s PlayStationem 4. Jeden je klasický a obsahuje hru, konzoli ve vylepšené variantě s 1TB velikým pevným diskem, jeden ovladač a veškerou potřebnou kabeláž. To vše dostanete za 10 790 Kč.

1

Pokud ale už teď víte, že se u vás čas od času staví kamarád a bude si chtít virtuálně zakopat, můžete si pořídit vylepšenou verzi s druhým ovladačem. I v ní najdete hru, konzoli s 1TB diskem a vůbec vše podstatné, ale bonusem bude druhý ovladač DualShock 4 za lepší cenu, než kdybyste ho kupovali samostatně. Tento bundle v Xzone seženete za 11 590 Kč.

FIFA 16 obsahuje opět po krátké odmlce i kompletní českou lokalizaci v podobě titulků a aktualizovanou soupisku českého nároďáku. Česká liga stále chybí, snad se jí dočkáme za rok.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 46/2019

Audio novinky od NZXT. Levné VR hry či křeslo od Corsair.

DoporučenoRECENZE Concrete Genie s českým dabingem

Kreativní a vizuálně úžasná oddechovka.

Nádherné obrázky Microsoft Flight Simulator

Bude s oficiálně licencovanými letadly.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna