Vychází druhé rozšíření pro Farming Simulator 15

Prý žně obsahu.

1

Nejen na originální Superhot a rybaření Euro Fishing se v těchto týdnech soustředí domácí vydavatel Comgad. Vydal rovněž druhé oficiální rozšíření pro Farming Simulator 15 (recenze), které má přinést "žně nového obsahu", což je vzhledem ke kontextu nápaditá formulace.

"Užijete si nové možnosti rozvoje své farmy díky více než 30 novým vozidlům a dalšímu farmářskému vybavení včetně nových rozprašovačů, přívěsů, nakladačů a dalšího! Věrně vymodelované podle předloh od známých značek: ITRunner, JCB, New Holland a Holmer. Usedněte za volant nové sklízečky cukrové řepy Holmer a náklaďáku Holmer Terra Variant s vlastními vyměnitelnými moduly," píše se v popisku.

Na rozdíl od Zetoru nepojmenovaný datadisk, který vyžaduje ke spuštění základní hru nebo Zlatou edici, opět obsahuje překlad a stojí na Alza.cz příznivých 249 Kč (doporučená cena 299 Kč).

Za ně dostanete i přiložený PDF e-book „Farming Simulator Modding For Dummies" (v angličtině), který vám vysvětlí, jak si vytvořit vlastní obsah a přidat si ho do hry. Vyrobíte si vozidla, stroje i krajinu a budete je sdílet s komunitou (více na produktové stránce Comgadu).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

HW nároky bety remasteru Age of Empires 3

Termín, obsah + jak se do ní dostat.

Farming Simulator 19 bude zdarma

Zatím stahujte puzzle hru The Bridge.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna