Fallout 4 už má sníženou cenu i v ČR

UPDATE.

UPDATE 31.5. - Netrvalo to dlouho a již došlo k avizované slevě i v domácích obchodech. PC verze Fallout 4 ode dneška na Alza.cz stojí jen 699 Kč (původně 999 Kč), PS4/X1 verze pouze 999 Kč (původně 1499 Kč).

1

Původní zpráva 30.5. - Teď, když se roztrhl pytel s modifikacemi i začínají být podporovány na konzolích, a když už jsou venku tři větší přídavky (další slíbené ze Season Pass patrně oznámí na E3), nastala ta pravá doba na opětovné nastartování prodejů tohoto postapokalyptického akčního RPG (Alza.cz).

Nějak takhle asi uvažovali v Bethesdě. A co jim k tomu pomůže? Ano, samozřejmě zlevnění základní hry, vydané před půl rokem a sbírající řadu ocenění...

Podle informací Eurogameru bude Fallout 4 v příštích dnech oficiálně zlevněn i v České republice, takže si ho za starou vysokou původní cenu nyní určitě nepořizujte a vyčkejte.

Zatím nevíme, na kolik přesně cena spadne, domácí distributor o tom momentálně jedná. Ale pokud by to bylo podobné jako v zahraničí, kde cena konzolovky klesla na 25-30 eur (viz Amazon), mohli bychom se teoreticky dostat na velmi pěkných 700-1000 Kč za PS4 verzi - tedy téměř o polovinu oproti dosavadní hladině 1499-1699 Kč (dle obchodu).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna