Sony odmítá, že by PSVR lineup byly jen nekompletní minihry

Ale něco na tom je.

Ze specializovaných herních novinářů neměl nikdo koule na to, aby Sony tuhle otázku položil. Až moderátor pořadu americké stanice CNBC, kterému nehrozí, že jednou provždy přijde o inzerci od tohoto japonského giganta.

1

Zamířil na slabé místo většiny startovních her pro aktuální PlayStation VR (Alza.cz) - proč se jedná pouze o minihry namísto plnohodnotných a pořádných pecek. Současný lineup nazval nekompletními hrami, na čemž něco je.

Prezident a výkonný šéf evropské zábavní divize Sony, Jim Ryan, s tím pochopitelně nesouhlasil a použití slova "nekompletní" mu vadilo:

"Nabízíme v těchto PSVR hrách výbornou hodnotu. Ať už jde o zážitky z velkých her jako Final Fantasy, Batman či Star Wars, tak na druhé straně spektra menší hry, které si díky ceně může dovolit každý. Pestrá nabídka zážitků je pro nás u PSVR velmi důležitá."

Tahle reakce je poněkud zavádějící, protože Batman: Arkham VR trvá pouze hodinu. Star Wars Battlefront je jediná mise v kokpitu X-Wingu a to Final Fantasy XV VR Experience je pouze krátká střílečka na kolejích, kterou samotní tvůrci považují za pouhé DLC. První velkou hrou pro PSVR bude až lednový Resident Evil 7.

Sony si přesto myslí, že co do hodnoty nabízí "extrémně atraktivní lineup VR her, jichž do Vánoc bude na padesát". Navíc připomíná cenu 399 eur (u nás 10 tisíc korun), takže si koupi PSVR může dovolit kdokoli.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna