Agents of Mayhem má ovladače od Nvidia

Jaké efekty dostanete?

Už zítra vycházející nová akce od tvůrců Saints Row, kterou je Agents of Mayhem (Alza.cz, dostala od Nvidia speciálně optimalizované Game Ready ovladače. Podporují také Killing Floor: Incursion, stahujte je odsud.

"Hra bude v den uvedení podporovat technologii NVIDIA Ansel nabízející revoluční způsob zachycování snímků přímo ve hře. Lze je pořídit z jakékoliv pozice, posléze je upravit dodatečnými filtry, pořídit je v HDR nebo 360° formátech a sdílet je s ostatními za pomoci svého smartphonu, PC nebo VR headsetu," uvedl výrobce grafických čipů, který k této příležitosti připravil i video:

Jinak mají být Agents of Mayhem obohaceny o následující funkce a technologie NVIDIA GameWorks:

NVIDIA ShadowWorks (HFTS) - Hybrid Frustum Traced Shadows jsou kombinací filtrování Frustrum Traced stínů s ostrými přechody a Percent Closer Soft Shadow pro stíny s měkkými přechody využitou pro vykreslování částí stínů s měkkými přechody. Díky této technologii budou stíny daleko realističtější. Frustrum Tracing je použit pro lepší vykreslování prvků ostrých stínů, než může PCSS samotné nabídnout, zatímco PCSS nabízí vykreslování elementů měkkých stínů dále od kontaktu.

TXAA - jedna z technik používaných k eliminování ruchu a problikávání, které je možné spatřit na okrajích objektů při hraní her. Jedná se o filmovou techniku anti-aliasingu navrženou specificky ke snížení přechodového aliasingu (ruch a problikávání spatřené v pohybu během hraní her). TXAA anti-aliasing vytváří plynulejší a čistější obraz než jakékoliv jiné anti-aliasing řešení kombinováním vysoce kvalitního vícevzorkového MSAA anti-aliasingu, post procesování a NVIDIA přechodových filtrů.

NVIDIA Volumetric lightning - pokročilá technika osvětlení, která lépe simuluje chování světla během jeho průchodu vzduchem a atmosférou. NVIDIA Volumetric Lighting umožňuje lépe vnímat prostorovou hloubku díky bohatším efektům okolního prostředí. Agents of Mayhem využívají NVIDIA Volumetric Lighting ve venkovních prostorách (krepuskulární paprsky) a pro lokální zdroje světla v celé hře.

"Majitelé počítače s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080Ti si dopřejí ty nejlepší herní zážitky s veškerým nastavením na maximální úrovni, což může nabídnout pouze platforma GeForce GTX," holedbá se tiskovka.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna