Zlevněno Shadow of War v ČR

Překvapivě brzy + čeština.

Někteří recenzenti sice remcali kvůli předimenzovaným vlastnostem a uměle natahované herní době, ale faktem zůstává, že na Steamu jde o nejvíce prodávanou PC novinku z měsíce října. Přesto není sporu o tom, že hře ublížil odklad z původně plánovaného srpna do nejvíce přeplněného období roku.

2

Middle-Earth: Shadow of War tedy vyloženě nic netlačilo k zlevnění tak brzy, zvlášť když lidé jsou schopni před Vánocemi utrácet vyšší částky, pokud jde o dárky a podobně.

Ale stalo se, dnes odpoledne byla tato akční adventura ze Středozemě přeceněna o třetinu: na Alza.cz nyní dáte za PC verzi výhodných 799 Kč a za PS4/X1 verze 1099 Kč.

Dolů šly i ceny některých speciálních edic, jako je třeba ta Silver, aktuálně za 1549 Kč pro konzole. Připomínáme, že pro tohoto nástupce Shadow of Mordor vzniká neoficiální čeština.

Její autoři z týmu SaKra musejí zápolit s často vypouštěnými aktualizacemi od Monolithu a Warner Bros, které mění některé texty a komplikují jim tak práci, čili na ten odhadovaný únor bychom si moc nevsadili - viz jejich stránky, kde je možnost zaslat podporu, pokud jste nekupovali na Xzone:

"Pro ty, co vůbec nevědí, která bije, zde nahazuji screenshot z rozdílových souborů s texty před posledním patchem a po něm. Celkově přibylo více jak 700 řádků, 63513 stará verze, 64235 nová (červené přibyly, modré ubyly, zelené jsou změněné), vše se musí ručně projít a upravit. Co z toho plyne? 15 hodin práce jen s úpravou. Brnkačka, že?"

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

PS Store a Xbox Store vábí na Call of Duty: The Red Door

Prý existuje více než jen jedna pravda - že by těchto 81 GB měl letošní díl o Studené válce?

Čtvrť Santo Domingo z Cyberpunk 2077

Smogem zamořená pro testování industriálních projektů od korporací.

Domluvena oficiální čeština pro RTS Iron Harvest

Dobrá zpráva od distributora + video o ruské frakci.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna