Oznámeno Dark Souls Remastered

UPDATE 3 + trailer, PS4 trilogie.

UPDATE 15:45 - Právě dorazila tisková zpráva od Cenegy Czech s potvrzením všeho vyřčeného o PS4/X1 krabicovce a PC digitálce (Alza.cz), plus dalších pár detailů:

12

Zažijte znovu kriticky oceňovanou, žánr definující hru, která to všechno začala. Vraťte se do Lordranu v této nádherně přepracované hře s oslňujícími detaily ve vysokém rozlišení a se snímkováním 60 fps. Dark Souls Remastered zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss. Hra, která byla vyvinuta věhlasným studiem FromSoftware, umožní hráčům objevovat pokřivený starodávný svět Lordranu prvního dílu kriticky oceňované akční RPG série tak, jako ještě nikdy předtím. Nechte se pohltit bohatým světem Dark Souls díky dynamickému 4K rozlišení. Utvářejte si postupně svou postavu, objevujte děsivé lokace a shromažďujte a osvojte si rozsáhlou kolekci zbraní, vybavení a magických kouzel a vytvořte si tak skutečně jedinečný herní styl. Ve světě Dark Souls Remastered je ukryto celkem 9 paktů k odhalení, která budou hráče motivovat k provádění online interakcí. Kooperace nebo konfrontace, podpora nebo zrada - jakou cestu si zvolíte Vy? Hra dovoluje online propojení až 6 hráčů. Hra vyjde 25. 5. 2018 pro PlayStation 4 (podpora PS4 Pro) a pro Xbox One (podpora Xbox One X).

Pouze na PlayStation 4, minimálně v Japonsku bude existovat speciální sběratelská edice s celou trilogií Dark Souls za v přepočtu 450 dolarů:

22

UPDATE 15:00 - Nintendo právě oficiálně vše potvrdilo. Hra na Switch obsáhne DLC Artorias of the Abyss DLC a nabídne plynulejší framerate i navýšené rozlišení. Vydání opravdu 25. května 2018.

UPDATE 14:00 - Kotaku zaslechlo, že v příštích hodinách bude dnes ve vysílání Nintendo Direct oznámena možnost hrát poprvé Dark Souls na handheldu (Switch). To má vzápětí následovat oficiální ohlášení Dark Souls Remastered pro PC, PS4 a X1, který má mít na svědomí jiná firma.

Remaster má v tom květnu přinést předělané nasvícení a zvuky čerpající z Dark Souls 3, stejně jako zvýšené rozlišení textur. Multiplayer má být rozšířen, aby podporoval hru až šesti lidí souběžně. Bandai Namco jinak prý počítají i s převodem druhého i třetího dílu pro Switch, ale až časem, nikoli souběžně jako trilogii, uvedlo Kotaku

11
Ilustrace

Původní článek z rána - O možné předělávce prvního dílu série se spekulovalo už před měsícem. Dnes se objevil další náznak toho samého.

Jeden japonský uživatel Twitteru nahodil něco, co působí jako předobjednávková karta z nějakého obchodu.

Na ní se píše, že Dark Souls Remastered vyjde 24. května 2018 pro PlayStation 4. A možná nejen pro ni, vyloženě se nabízí i port pro Switch.

1

Reklama

Související obsah

Známe únorové plné hry s Xbox Live Gold

Jedna známá adventura a tři doplňky.

Reklamní spot Gran Turismo 7

Žádný odklad se nekoná.

Xbox Game Pass teď nabízí 476 her v hodnotě čtvrt milionu korun

Statistika rozdělení dle žárnů, hodnocení na Metacritic či vydavatelů.

Rainbow Six Extraction si za týden zkusily tři miliony lidí

V tuto chvíli čtvrtá nejpopulárnější hra z konzolového Game Pass v USA.

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna