CD Projekt Red si tedy dává na čas, což je trochu stinná stránka toho, že je za vodou díky tržbám ze Zaklínač 3 (Alza.cz)

Na homepage kartiček Gwent se nechal slyšet, že Thronebreaker, dlouho očekávaná singleplayerová příběhová kampaň nevyjde dříve než za půl roku.

Objevit se prý má souběžně se zásadním překopáním celé hry (update nazvaný Homecoming), která ji má vrátit k původní vizi tvůrců, od které se asi nynější podoba moc vzdálila.

Kampaň, která se soustředí na Meve, válečnou veteránku a její cestu plnou destrukce a pomsty, měla správně vylézt už loni na podzim, ovšem byla odložena.

"Neuvědomili jsme si, že když hra Gwent vstoupila do otevřené bety, začali jsme vinou každodenních aktualizací a přidávání obsahu moc utíkat od originální vize. Ztratili jsme přehled o tom, co bylo na hře unikátní a zábavné," přiznalo omluvně polské studio.

Proto se rozhodlo kartičky tzv. rebootovat a nastavit si šest měsíců plně soustředěného vývoje, během nějž nebudou rozmělňovat pozornost na cokoli jiného velkého. Sice se prý objeví dva patche během jara, ale hlavní je pro tvůrce práce na Homecoming.

Studio si definovalo oblasti, které mají být základem Gwent - bitevní téma, herní mechanismy a vizuální stránka. Přepracovány budou také sady kartiček a herní plocha.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Oznámení Darkest Dungeon 2

+ teaser, první detaily.

Nové kostýmy do Soul Calibur 6

Character Creation Set A.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 19. února

Fallout 76 za pět dolarů, patent PSVR2, jak se stavělo Miami do Hitman 2, nej hry v Německu...

Reklama