CD Projekt Red si tedy dává na čas, což je trochu stinná stránka toho, že je za vodou díky tržbám ze Zaklínač 3 (Alza.cz)

Na homepage kartiček Gwent se nechal slyšet, že Thronebreaker, dlouho očekávaná singleplayerová příběhová kampaň nevyjde dříve než za půl roku.

Objevit se prý má souběžně se zásadním překopáním celé hry (update nazvaný Homecoming), která ji má vrátit k původní vizi tvůrců, od které se asi nynější podoba moc vzdálila.

Kampaň, která se soustředí na Meve, válečnou veteránku a její cestu plnou destrukce a pomsty, měla správně vylézt už loni na podzim, ovšem byla odložena.

"Neuvědomili jsme si, že když hra Gwent vstoupila do otevřené bety, začali jsme vinou každodenních aktualizací a přidávání obsahu moc utíkat od originální vize. Ztratili jsme přehled o tom, co bylo na hře unikátní a zábavné," přiznalo omluvně polské studio.

Proto se rozhodlo kartičky tzv. rebootovat a nastavit si šest měsíců plně soustředěného vývoje, během nějž nebudou rozmělňovat pozornost na cokoli jiného velkého. Sice se prý objeví dva patche během jara, ale hlavní je pro tvůrce práce na Homecoming.

Studio si definovalo oblasti, které mají být základem Gwent - bitevní téma, herní mechanismy a vizuální stránka. Přepracovány budou také sady kartiček a herní plocha.

- komentáře (0)

Hide low-scoring comments
Pořadí
Threading

Související obsah

Slunovratový update Gwent

Sto nových kartiček.

Odklad kampaně do kartiček Gwent

CD Projektu to prominete.

CD Projekt RED: "Chamtivost necháváme na ostatních."

Z Cyberpunk 2077 další Star Wars: Battlefront 2 snad nebude.