Domácí pobočka Sony dnes oznámila, že zákazníkům nabídne speciální balení konzole PlayStation 4 a jednoho ze dvou letošních exkluzivních PlayStation 4 titulů zdarma.

Půjde o balení PS4 ve verzi 500 GB i 1TB se "zdarma" přibaleným bestsellerem God of War nebo s brzkou adventurou Detroit: Become Human.

Cenu tiskovka bohužel nesdělila ani ji zatím nenajdete na obchodech, viz třeba Alza.cz. UPDATE - PR manažer Jan Vavřík upřesnil Eurogameru, že přiložený bonus v podobě hry by se neměl promítnout do ceny konzole, což je skvělé. Maloobchodní doporučené ceny se pohybují takto - PS4 500GB: 7890 Kč a PS4 1TB: 8990 Kč - leč mohou se lišit mezi různými obchodníky.

S první jmenovanou hrou bude bundle k dostání od 18. května, s druhou od 25. května, protože dříve nebude Detroit CZ na trhu. Akce skončí 3. června nebo po vyprodání zásob. Nevztahuje se prý na hardbundle balení God of War.

"Hra God of War je dlouho očekávaný restart legendární série, který se stal nejrychleji se prodávajícím exklusivním titulem pro PS4. Byl vřele přijat jak hráčskou komunitou, tak kritiky z řad novinářů. Hra Detroit: Become Human vychází 25. května a je očekávaným počinem francouzského studia Quantic Dream. Nabídne 3 hratelné charaktery a mnoho způsobů, jak může hráč hru dokončit," dodala Sony.

O autorovi

- komentáře (1)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

DoporučenoRECENZE Detroit Become Human CZ

Když roboti začnou projevovat city.

PovinnostMEGA-RECENZE God of War

Severská mytologie Kratovi sedla.

Detroit: Become Human na milionu kusů

Nejlepší start Quantic Dream.

Poslední

Končí dva dlouholeté papírové časopisy o hrách

GamesTM a GameMaster už nejsou ziskové.

Hardwarový týdeník hráčů - 41/2018

Analogový keypad, Intel Core umí 2x víc RAM či SteamVR pro slabší GPU.

Reklama