Reklama na drogy v nadějném We Happy Few

Falloutí retro trailer.

Když si dáte zázračnou růžovou pilulku, život vám bude připadat veselejší. Skoro jako až reklamu na drogy lze vnímat nejnovější trailer na hru We Happy Few.

Krom toho dokládá, proč talentované studio Compulsion Games nedávno koupil do své stáje Microsoft (čili tohle je jeho poslední hra pro PS4) a proč v něm již dříve viděl potenciál Gearbox, když se rozhodl stát vydavatelem této příběhové akční adventury z retrofuturistické Anglie 60. let minulého století.

Pryč je srovnávání s BioShockem, zde totiž máte pocit, jako byste se dívali na upoutávku na nějaký Fallout - tak mistrně je sestříhán za doprovodu historické hudby. A hned bude jasnější, proč chcete sbírat různé suroviny pro výrobu brilantních zbraní. Že vloupačka není zločinem, když vás při ní nikdo nezahlédne. Nebo že technologie jsou skvělým sluhou, ale zlým pánem. Že jíst jedno jablko denně je velmi zdravé a proč se vyplatí podat pomocnou ruku při plnění přání trochu divných obyvatel tajemného Wellington Wells.

We Happy Few vyjde pro všechny hlavní platformy už 10. srpna, ideálně uprostřed okurkové sezóny, takže má velký potenciál stát se hitem.

Níže ještě pár nových obrázků s trojicí postav, které budete ovládat a sledovat jejich osudy - Arthur, Olly a Sally. To je mimochodem odklon od původního konceptu: nyní více příběhový zážitek namísto spíš simulátoru přežití v ulítlém psychadelickém prostředí, které je procedurálně generované.

We_Happy_Few_1
We_Happy_Few_2
We_Happy_Few_3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna