Při startu Battlefield 5 má chybět i kooperativní režim

Co v něm tedy zůstane?

Chystané říjnové vypuštění Battlefield 5 (Alza.cz) provází jeden zmatek za druhým. Nejprve to vypadalo, že při startu bude chybět zásadní mód Grand Operations, což posléze EA vyvrátili.

Nyní se zase na oficiální stránce objevila informace, že v době vydání nebude součástí hry očekávaný kooperativní režim Combined Arms, o němž všichni tak vášnivě diskutovali po E3 traileru.

Otázkou zůstává, co tedy ve hře zbyde, a proč vlastně raději není odložená na později. Na druhou stranu budou moci EA takhle říct, že mají velmi bohatý jízdní řád DLC.

Jak se postupem času dozvídáme, hráči Battlefield 5 se od začátku nedočkají například možnosti vizuálně přizpůsobit dopravní prostředky, schopnosti odtáhnout padlé spolubojovníky bokem, ani program o pronájmu serverů (RSP) či Mortar gadget. Až později dorazí také režim Battle Royale, ale ten původně slibován do základu nebyl.

Nejedná se jinak o jedinou hru od EA DICE, která má trochu zpackaný marketing. Francouzká pobočka výrobce včera omylem vyzradila jízdní řád příštích přídavků pro Star Wars Battlefront 2.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna