Alternativní konec The Walking Dead

+ odstranění z obchodů.

Nemá to suplovat chybějící zakončení finální sezóny, o jehož dodělání se momentálně jedná, protože Telltale byli uzavřeni a zastavili výrobu.

Ne všichni zaměstnanci tohoto adventurního studia to však berou dramaticky. Někteří už nepříjemné dění sledují zpovzdálí, jako třeba bývalý designér, scénárista a ředitel tvůrců Jake Rodkin, nyní v Campo Santo pod Valve.

Rozhodl se nasdílet své neoficiální, alternativní zakončení první řady The Walking Dead (Alza.cz

"Během šílených časů si většina osazenstva studia dávala nezbytnou pauzu, v kanceláři zbylo jen pár lidí pro řešení last-minute chyb. V tu chvíli kreativní šéf Sean Ainsworth, který makal i na Tales from the Borderlands a Minecraft: Story Mode, vytvořil alternativní závěr první řady."

Účinkuje tam samozřejmě Lee, který se chystá utéct před zombíky v zoufalé snaze o dostání se k Clementine... jen to tentokrát dopadne odlišně než v původní hře...

Telltale se mezitím rozhoupali ke kroku, který měl správně přijít už v pátek, a to dočasné zastavení prodeje The Final Season na všech digitálních obchodech, tzn. na Steamu, PlayStation Store i Xbox Store.

Bylo by totiž neférové falešně vábit zákazníky na koupi celé řady, když se zatím neví, jestli a kdy bude vůbec druhá polovina hry někdy dokončena.

V prohlášení se píše, že studio požádalo o pauzu prodeje, než se celá věc dořeší. Všichni mají prý sledovat oficiální Twitter účet Telltale, kde budou informovat o dalších krocích.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 už i v renderovaném filmečku

Tatínek učí synátora, jak s granátem.

Bojový sport UFC 4 konečně představen od EA Sports

+ nečekaně brzký termín, trailer, detaily.

Na Mafia 1 remake dělá v Brně a Praze až 200 lidí

Insiderské drobky od bývalého zaměstnance 2K Czech.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna