Skip to main content

Potvrzena speciální epizoda The Walking Dead: 400 Days

O čem bude v létě i pro VITA? + obrázky, trailer.

Na konferenci Sony byl potvrzen můstek mezi první a druhou řadou epizod adventurního Walking Dead od Telltale. Jmenuje se opravdu 400 Days, jak napovídal Steam, a vyjde v srpnu nově i pro VITA (včetně nového bundlu kompletní hry s handheldem) na které si jinak můžete sami vybrat způsob ovládání (buď dotykové nebo tlačítky).

Ale nemusíte se bát, že by se do toho Sony tak opřela: vzniknou i verze tohoto DLC pro PS3 a jiné platformy, pro něž existovala původní hra. Jen se u nich zatím neví přesný termín, nicméně někdy v létě to bude už jen kvůli tomu, že pro start druhé epizodické série stále platí podzim 2013.

Rozšíření 400 Days den po dni od apokalypsy zmapuje příběh očima pěti úplně nových postav snažících se o přežití, na které vábily teasery a které prý budou hratelné v libovolném pořadí. Vše se bude točit okolo prostředí dálniční odpočívárny pro kamiony v americkém státě Georgia, nedaleko dějiště základní hry.

"Některá rozhodnutí, která jste učinili v první řadě Walking Dead, ovlivní momenty 400 Days DLC. A aniž bychom chtěli prozrazovat příliš, některé vaše volby z 400 Days DLC se zase později promítnou i do budoucího pokračování série," uvádí tvůrci, z čehož jde vydedukovat, že se v druhé řadě možná potkáme s hrdiny DLC, jehož cena zatím není známa.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Read this next