Startovní trailer Space Hulk: Tactics

+ česká cena, popisek.

Jedním z podzimních želízek v podzimním ohni pro Focus Home Interactive, byť ne tak významným jako Farming Simulator 19 či Call of Cthulhu, je další adaptace slavné stolní hry Space Hulk s licencí od Games Workshop.

Tato tahová sci-fi strategie s podtitulem Tactics vyjde už 9. října, u nás s cenovkou 999 Kč pro konzolové krabicovky (Alza.cz). Zde je proto startovní trailer:

Následuje oficiální popisek od výrobce: "Space Hulk: Tactics je věrnou adaptací deskové hry Space Hulk zasazené do univerza Warhammer 40 000, která do kultovní klasiky vnáší jedinečný obrat. Vyrazte do krvavých bitev v ohromných vesmírných vracích tvořených pokroucenou změtí asteroidů, bludných vesmírných korábů a trosek - veďte elitní jednotku Terminátorů hvězdné pěchoty Adeptus Astartes nebo ovládejte houf smrtonosných Genestealerů. Kterou stranu si zvolíte?"

"Probojujte se dvěma odlišnými příběhovými kampaněmi: staňte v čele jednotky Krvavých andělů, kterou si můžete v průběhu hraní přizpůsobit, nebo poprvé v historii hry Space Hulk ovládejte Genestealery!"

"Hra Space Hulk: Tactics stojí na pravidlech populární deskové hry, avšak s novým prvkem v podobě jedinečného systému karet. Karty přinášejí další způsoby, jak si můžete přizpůsobit svou jednotku, a umožní vám zvrátit průběh bitvy díky mocným schopnostem, které, pokud je použijete ve správnou chvíli, spouští rozhodující efekty."

"Otestujte své dovednosti proti ostatním hráčům v rozsáhlé kompetitivní online kampani. Ovládejte houf Genestealerů nebo si vytvořte vlastní jednotku v rámci jedné ze čtyř dostupných kapitul hvězdné pěchoty Adeptus Astartes - Krvavých andělů, Hvězdných vlků, Ultramariňáků nebo Temných andělů. Hra obsahuje vestavěný intuitivní nástroj pro tvorbu map, který vám umožní vytvářet vlastní originální mapy s upravenými cíli a sdílet je s ostatními hráči!"

  • Věrná adaptace deskové hry Space Hulk z univerza Warhammer 40 000 se zbrusu novým prvkem zakomponovaným do klasických pravidel.
  • Vyrazte do krvavých taktických bitev v ohromných vesmírných vracích.
  • Odehrajte dvě odlišné kampaně z pohledu kapituly Krvavých andělů a poprvé ve Space Hulku také z pohledu smrtonosných Genestealerů.
  • Vytvořte si vlastní jednotky z kapitul Temných andělů, Ultramariňáků, Krvavých andělů, Hvězdných vlků a také Genestealerů díky stovkám kosmetických položek, karet a vybavení.
  • Vyzvěte hráče online a změřte síly v roli Genestealerů nebo jedné ze čtyř kapitul hvězdné pěchoty.
  • Vytvářejte a sdílejte vlastní mise díky intuitivnímu nástroji pro tvorbu map.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna