Podívejte se na megalomanské ambice Beyond Good and Evil 2 v praxi

Průchod E3 pre-alfa demem + sestřih.

UbiSoft dodržel svůj slib a dnes večer odvysílal nové ukázky z Beyond Good and Evil 2 (Alza.cz), abyste o jeho osud neměli strach.

Uvidíte v nich pestré herní mechanismy, jako jsou třeba third-person boje, kde máte coby základní výbavu meč, pušku a jetpack. Mohou být vylepšeny o augmentace, které zařídí třeba zpomalení času či zmrazení nepřátel (i oni mohou augmentace využít). Ačkoli se jedná primárně o onlinovku, do které se může kdokoli uprostřed hraní přidat (jednoduše skočí do levelu odněkud zeshora), nic vám nemá bránit v sólo dobrodružství.

Co dost připomíná Star Wars Battlefront 2, je létání se stíhačkou nízko nad propracovaným historickým městem a zapojení se do leteckých soubojů (i na oběžné dráze). Mimochodem, kterýkoli dopravní prostředek zde můžete osedlat. Stíhačka půjde také plně přizpůsobit, vyměnit si výbavu, motory či vzhled.

Dech doslova vezme i gigantická mapa navštívitelné galaxie s nespočtem planet a možnost vystoupit ven po křídle do kosmu (s ochranným oblekem do vakua), abyste za pomoci výzvědných brýlí zanalyzovali poklady a osady na povrchu. Síla, že?

Nid dalšího už snad ani nepotřebujeme vědět: Beyond Good and Evil 2 bude, pokud někdy skutečně vyjde, vskutku megalomanský projekt, vedle nějž působí chvástání ostatních o jedinečnosti a rozsahu (např. u Ancestors) jako pouhé pohádky pro děti.

Na vše se můžete mrknout buď v rychlém tříminutovém sestřihu nebo v půlhodinové kompletní verzi (průchod pre-alfa demem z E3 2018) s komentářem tvůrců (senior producent Guillaume Brunier a kreativní ředitel Emile Morel).

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna