If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Drobky o Beyond Good and Evil 2, Returnal PC, Oddworld Switch a Borderlands

Čtyři jednohubky.

Když Yves Guillemot dá, teoreticky by se tato hra mohla vyskytnout ve vysílání začátkem září, ale to by z ní muselo být něco ukázáno, aby nebyla po letech zpoždění všem jen pro smích.

Že by snad Beyond Good and Evil 2 mohlo být na docela dobré cestě, naznačuje drb od insidera Toma Hendersona.

Podle jeho článku na Exputer prý tento týden začne fáze externího testování, takže vývoj odsýpá a není to mrtvý projekt. Testy mají prý probíhat častěji než pouze jedenkrát týdně, jak to bylo u The Division Heartland či xDefiant.

Databáze Steamu zase odkryla, že se pořád něco děje okolo ještě neohlášené PC konverze Returnal. Po prvotních květnových nálezech došlo k aktualizaci achivementů, lokalizací (přidáno 19 dalších jazyků) a dalších věcí.

Pracovní název záznamu je sice Oregon, ale jiná slova jako ‘Atropos’, ‘Tower of Sisyphus’, ‘In Helios’ a ‘Returning’ jsou všeříkající, že jde právě o loňské sci-fi dílo od studia Housemarque.

V Jižní Koreji zase už ratingová organizace stihla proklepnout dva produkty - New Tales from the Borderlands a New Tales from the Borderlands Deluxe Edition.

Znamená to jediné - že vydání těchto adventur je vzdáleno pouhých pár měsíců.

S poslední spekulací vyrukoval holandský obchod Nedgame. Zalistoval totiž do své nabídky plošinovku Oddworld Soulstorm ve verzi pro Nintendo Switch. Má stát 50 eur ve standardní verzi a 150 eur ve sběratelce.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Beyond Good and Evil 2

Video Game

Returnal

PS5

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments