Skip to main content

Podívejte se na megalomanské ambice Beyond Good and Evil 2 v praxi

Průchod E3 pre-alfa demem + sestřih.

UbiSoft dodržel svůj slib a dnes večer odvysílal nové ukázky z Beyond Good and Evil 2 (Alza.cz), abyste o jeho osud neměli strach.

Uvidíte v nich pestré herní mechanismy, jako jsou třeba third-person boje, kde máte coby základní výbavu meč, pušku a jetpack. Mohou být vylepšeny o augmentace, které zařídí třeba zpomalení času či zmrazení nepřátel (i oni mohou augmentace využít). Ačkoli se jedná primárně o onlinovku, do které se může kdokoli uprostřed hraní přidat (jednoduše skočí do levelu odněkud zeshora), nic vám nemá bránit v sólo dobrodružství.

Co dost připomíná Star Wars Battlefront 2, je létání se stíhačkou nízko nad propracovaným historickým městem a zapojení se do leteckých soubojů (i na oběžné dráze). Mimochodem, kterýkoli dopravní prostředek zde můžete osedlat. Stíhačka půjde také plně přizpůsobit, vyměnit si výbavu, motory či vzhled.

Watch on YouTube

Dech doslova vezme i gigantická mapa navštívitelné galaxie s nespočtem planet a možnost vystoupit ven po křídle do kosmu (s ochranným oblekem do vakua), abyste za pomoci výzvědných brýlí zanalyzovali poklady a osady na povrchu. Síla, že?

Nid dalšího už snad ani nepotřebujeme vědět: Beyond Good and Evil 2 bude, pokud někdy skutečně vyjde, vskutku megalomanský projekt, vedle nějž působí chvástání ostatních o jedinečnosti a rozsahu (např. u Ancestors) jako pouhé pohádky pro děti.

Na vše se můžete mrknout buď v rychlém tříminutovém sestřihu nebo v půlhodinové kompletní verzi (průchod pre-alfa demem z E3 2018) s komentářem tvůrců (senior producent Guillaume Brunier a kreativní ředitel Emile Morel).

Watch on YouTube

Read this next