Intro a úvodní minuty Far Cry: New Dawn

Řadu věcí vám vysvětlí.

Jako by už UbiSoft nevěděl, čím zařídit, aby se o v pátek vycházejícím polopokračování Far Cry více mluvilo. A tak vypustil intro sekvenci, která odkrývá příběhovou zápletku. Přestože je do určité míry spoilerem, konečně lépe porozumíte, co se přesně v New Dawn stalo, proč a za koho vlastně hrajete.

Dívka jménem Carmina vypráví, kterak po nukleární apokalypse poprvé spatřila slunce, když jí bylo šest let. Jak jejich komunita postupně rostla a užívala si prosperity i klidu, než na místo dorazila Dvojčata, která chtěla místo usurpovat jen pro sebe a tak vypálila jejich dům.

Nezbývalo než povolat do akce Thomase Rushe, který spolu s kapitánem pomáhal obnovit západní pobřeží. Cestovali napříč Hope County ve vlaku a Carmina je měla za úkol najít, aby je požádala o pomoc. Byli poslední nadějí. Jenže došlo k jeho vykolejení a hádejte, kdo ho měl na svědomí... Ano, gang Highwaymen. V tu chvíli dostáváte po sérii cutscén ovladač do svých rukou.

Hrajete tedy za kapitána, součást týmu Thomase Rushe, což jsou NPC řízené počítačem, a snažíte se najít vagón se zbraněmi, protože Dvojčata varují, že jste vstoupili na jejich území.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vesmírná arkáda Chronus přiletí 3. prosince

+ technikálie, vše o ní v kostce.

Fotky z Asus Media Day 2021

Zúčastnili jsme se páteční akce v Praze.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna