Homeworld 3 vybral už téměř milion dolarů

Nové odměny pro podporovatele.

Ještě deset dnů, až do 30. září poběží crowdfundingová kampaň na vznik Homeworld 3. Zatím se na tuto vesmírnou strategii podařilo vybrat 850 tisíc dolarů.

Aby reagoval na takovou podporu od fanoušků, Gearbox avizoval, že přispěním 300 dolarů budou moci získat ještě reprint vzácného a drahého, 256-stránkového artbooku Art of Homeworld, který původně existoval k Homeworld Remastered Collection.

Krom toho potvrdil své odhodlání, aby hra obsahovala systém balistických zbraní jako v prvním dílu (namísto ten z dvojky). O obojím se dočtete zde.

1

Blackbird Interactive a Gearbox chtějí v plnohodnotném Homeworld 3, momentálně v pre-produkci (dvacet let po jedničce), pokračovat s příběhem, nabídnout kompletní 3D boje a klasické RTS prvky, jaké očekáváte, i za asistence původního uměleckého ředitele z originálu.

Pouze mezi podporovateli proběhne anketa, které vlastnosti do hry chtějí nebo co má přinést sběratelka. Tvůrci jsou jinak nadšeni, že tolik lidí se stalo investory jejich titulu a připomněli, že platforma Fig má v tomto směru dobré reference, když např. přispěvovatelům na Outer Wilds se vrátilo 220 procent částky.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna